De Rotjes Rotterdam Weekblog

Weekblog 2019 #02 – Elvis 17

15 januari 2019

Weer vroeg en in het donker opstaan valt ons zwaar. Alle Rotjes nog lekker warm onder de wol en met veel moeite uit bed te lokken. Maar het is ook knus boeken lezen voor de haard. De Rotkatten staan zo mooi in Handleiding voor poezenbazen van Uitgeverij Snor (met velvet poezen op de cover). Maantje Piet is inmiddels een heuse poezenexpert en kan poezenstaarten lezen.

We gingen dapper naar de stad waar ik in roze letters welkom werd geheten. Maantje Piet en Wolf bietsen graag een warme stroopwafel. We gaan ons steeds meet thuis voelen in deze Rotstad.

Elvis werd 17 en vierde het klein maar fijn met opa, opa’s vriendin Lina, lieve vriend Ties en haar bonus tantes Anna, Chantal en Yvonne plus bonus oom Boris. Een tafel vol gezelligheid, de liefste en mooiste cadeaus, pizza halen in de stromende regen, een glittergordijn en party animals.

In de terugblik: Maantje Piet en Grijze Poes, de portretten die Maantje Piet tekende voor haar hele Hallo Familie van Maas theater en dans.
Het huis wordt ook steeds meer óns huis ondanks de vele verbouwingen die nog op stapel staan.

En alvast een Genttip: Le Botaniste, prachtig restaurant met heerlijk vegan eten en biowijnen.

Tot blogs en een hele fijne nieuwe week!
Liefs, Daan

You Might Also Like